1. Uluslararası 11. Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 15 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Garden INN

KONGRE WEB SİTESİ
hhac2017.gumushane.edu.tr
DAVET
Sayın 1. Uluslar arası 11. Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi Katılımcıları…..

Dünyadaki ve Türkiye’deki sağlık yönetimi alanında ortaya çıkan gelişmeler ve sorunları bilimsel bir bakış açısıyla ele almak amacıyla çıktığımız kongre çalışmalarına vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz.

Kongremizde bazı ilklere tanıklık ediyoruz. İlk uluslar arası sağlık ve hastane idaresi kongresi olma sıfatını kazandık. Kongremize akademisyenler ve öğrenciler dışında çok sayıda sektör temsilcisinin araştırmalarıyla katılması ve özel sağlık sektörünün de temsil ediliyor olması önemli bir başka husus oldu. Ayrıca sağlık alanında akademik yayın yapan yayınevlerimizin kongremize katılması bir başka güzellik…

Gönderilen bildiri sayımız 270’i geçti. Ancak kongremizde 250 civarındaki bildiriye sunum imkânı oluştu. İki gün boyunca 35 bildiri oturumu, iki davetli konuşmacı paneli, özel hastanelerin tartışılacağı bir panel ve iki oturum şeklinde kongre kursuyla çok dolu bir bilimsel programa şahit oldunuz.

Kongremizin üçüncü günü alternatifli Karadeniz gezileriyle kongre katılımcılarımıza eğlenceli bir hafta sonu geçirmelerine zemin oluşturuduk.

Bilgi paylaştıkça ve tartıştıkça değer kazanır. Bu bakış açısıyla;

Sizler, bilgi ve deneyimlerinizi akademisyen, öğrenci, sektör çalışanları ile paylaştınız.

Bilim şölenimiz hepimize hayırlı olsun….

Doç. Dr. Sedat BOSTAN

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin