Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

10. Ege Pediatri ve 6. Ege Pediatri Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Aralık - 19 Aralık 2017


KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye

WEB SİTESİ
www.egepediatrikongresi.com DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

10. Ege Pediatri ve 6.Ege Pediatri Hemşireliği Kongresi' nin, 16 – 19. 12. 2017 tarihlerinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhitin Erel ve 20 Mayıs amfilerinde düzenlendiğini duyurmak istiyoruz.

1981 yılından beri gerçekleştirilen Ege Pediatri Günleri’nde olabildiğince genel pediatri kavramı içerisinde yine güncel bilgi ve deneyimleri içeren bir program hazırlanmasına özen gösterilmiştir. Bu toplantı, 60. yılını kutlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD için ayrı bir anlam taşımaktadır.

Bu kongrede de hedef kitlemiz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanları ve asistanları, aile hekimleri ile birlikte pediatri hemşireleridir.

Toplantının ilk iki gününde (16.12.2017) EGE NEOSİM, TEMEL GENETİK ve PEDİATRİK HASTA GÜVENLİĞİ kursları yer almakta olup kurs sonunda onaylı sertifika verilecektir.

Üçüncü günde (18.12.2017), hemşire ve hekimlere yönelik ortak toplantılar düzenlenmiş bulunmaktadır. Son gün eş zamanlı olarak pediatri hekim ve hemşireliği oturumlarının ayrı salonlarda yapılması planlanmıştır. Ayrıca poster ve sözel sunumlar ile bilimsel içeriğe katkı sağlanacağı öngörülmektedir.

Mesleki bilgi aktarımı ve iletişim yanında farklı bir dostluk ve sinerji ortamının da geliştiği “Pediatri ve Pediatri Hemşireliği Kongresi” nde bir kez daha buluşmayı diler kıymetli destekleriniz ile sizleri de aramızda saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Zümrüt BAŞBAKKAL
EÜ Hemşirelik Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Anabilim Dalı Başkanı

Prof. Dr. Savaş KANSOY
EÜTF Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin