18. Ulusal Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 22 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.romatoloji2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Romatoloji Derneği olarak her sene düzenlediğimiz ve alanında ülkemizdeki en önemli bilimsel etkinlik olan Ulusal Romatoloji Kongresi’nin onsekizincisi 18-22 Ekim 2017 tarihlerinde Belek, Antalya’da, Titanic Deluxe Oteli Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Kongremizi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi romatoloji alanındaki bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara ve uygulamalara yer verilen, konusunda yetkin yerli ve yabancı hekimlerin katkılarıyla oluşacak, tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir toplantı olarak gerçekleştirmeyi umuyoruz.

Romatizmal hastalıkların takip ve tedavisinde görev alan tüm hekimleri, sağlık çalışanlarını ve diğer meslek gruplarını 18 – 22 Ekim 2017 tarihinde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Ahmet Gül
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Murat İnanç
TRD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin