2. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi-INES 2017

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 21 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Alanya, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
2017.inescongress.com
DAVET
Saygıdeğer Bilim İnsanları

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz “II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi” (INES-2017) ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının katılımı ile 18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında DTI University, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Amasya Üniversitesi ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi işbirliği ile Alanya'da gerçekleştirilecektir. Kongremizde sizleri de aramızda görmekten ve bir arada olmaktan onur duyacağız.

Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, farklı alanlarda çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri e-kitap olarak, kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı konge bildiri kitabında veya e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır. Ayrıca kongre kapsamında uluslararası iki karma sergi de düzenlenecektir.

Siz değerli bilim insanlarını 18-19-20-21 Ekim tarihleri arasında II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresinde (INES 2017) görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz. Saygılarımızla.

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin