2. Uluslararası İletişim, Edebiyat, Müzik ve Sanat Çalışmalarında Güncel Yaklaşımlar Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 27 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Kocaeli, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.iletisimedebiyatmuzikkongresi.org
DAVET
26/27 Ekim 2017 Tarihinde KOCAELİ de WELLBORN HOTEL de yapılacaktır. Biz bu kongrede ana konu başlıklarını olarak “İletişim, Edebiyat, Müzik ve Sanat” alanından 4 ana konu başlığı altında farklı alt konuların akademik ve bilimsel anlamda incelenmesini amaçladık. Ulusal ve uluslararası katılım ile gerçekleştirilecek olan kongremizde amaç olarak iletişim, medya, edebiyat, müzik, sanat ve hukuksal sorunların akademik hayata geçirilmesini sağlamaya çalıştık. Geçmişten günümüze kadar uzanan sosyal hayıtımızın içerisinde ortaya çıkan farklı biçim ve içerikte birçok sosyal ve bilimsel anlamda sorunların olduğu bilinen bir gerçek. Ortaya çıkan bu sorunlar çerçevesinde alana ve sektöre sağlayacağımız katkı, öneri, yeni hedefler, proje ve planlamalar konusunda katılımcılar başta olmak üzere tüm akademik, sosyal hayat, spor, hukuk, iletişim, medya, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, televizyonlar, radyolar, tiyatrolar, teknoloji üretimi yapan kurum ve kuruluşlar, sanatçılar, müzisyenler, dansçılar, düşünürler ve eğitim alanından katılımcıların bilgilendirilerek daha donanımlı hale getirilmesine fayda sağlamaktır.

Dileğimiz; kongrenin sonucunda ortaya çıkacak olan çözüm ve politika önerilerinin huzurlu, sağlıklı, mutlu, gülen bir toplumda yüksek bir yaşam kalitesinin inşa edilmesine katkı sağlaması ve bu bağlamda, şiddetin yok edilmesi, adil hukuk ve eşit eğitim haklarının sağlanması, daha hızlı ve etkili ulaşılabilir bir toplumsal hizmetin sağlanması, sportif, sosyal, müzik, iletişim, sanatsal aktivitelerde ülkemiz ve diğer dünya ülkelerinin daha etkili bir anlayış ile daha kaliteli eğitim ve en önemlisi gelecek nesillere daha donanımlı bireylerin yetişmesine katkı sağlayacak tohumların ekilmesine önderlik etmektir.

Bu amaçla konuyla ilgilenenleri kongreye katılmaya davet ederken; tüm dünyada insanlığı, toplumları, bireyleri, kurumları ve ülke yapılarını tehdit eden unsurların azaltılması ve önlenmesi, eğitim uygulamaları ve programlarının geliştirilerek daha etkin hale getirilmesi için iş birliği zemini yaratacak girişimlerin desteklenmesi bilinci ile birlikte olmayı temenni ediyoruz.

Saygılarımızla….

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Cengiz ANIK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin