21. Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 26 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.biyomut2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

21. Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı’nı 24 - 26 Kasım 2017 tarihinde Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi'nde gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. BİYOMUT Biyomedikal ve Tıp Mühendisliği alanlarında çalışan araştırmacıların bir araya geldiği ülkemizdeki en önemli toplantıdır.

21. BİYOMUT kapsamında hazırlanacak olan bilimsel program, sizlere çok değerli akademisyenlerle tanışma ve araştırma alanlarınızda tartışma imkânı sağlayacaktır. Kongre kapsamında sözel ve poster bildirileri de yer alacaktır. Kongremiz, Türkiye’nin dört bir yanında bu alanda görev yapan siz değerli meslektaşlarımızla birlikte olmak, eğitim ve araştırma alanlarımızdaki yenilikler üzerinde bilgi alışverişinde bulunmak için önemli bir fırsat olacaktır. Ayrıca Üniversitemiz bünyesindeki eğitim ve araştırma faaliyetlerinde kullandığımız Tıp ve Mühendislik alanlarında son teknoloji uygulamalarını, CASE (Klinik Simülasyon ve İleri Düzey Endoskopik – Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi), Biyotasarım ve Kuluçka Merkezlerini görme fırsatımız olacaktır.

Kongremizin 21. Yılında Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü’nde bir arada olmak dileğiyle

Yrd. Doç. Dr. Hande Argunşah Bayram

21. BİYOMUT Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin