21. Uluslararası Estetik Diş Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 15 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Levent, İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.edad2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Geçtiğimiz yıl 20. sini tamamladığımız EDAD Uluslararası Kongresi’nin ardından, önümüzdeki sonbaharda 21. Kongremiz ile karşınızda olacağız.

20. yıl kongremizin gerek bilimsel gerekse sosyal organizasyonları ile büyük beğeni toplaması bizleri son derece heyecanlandırdı ve şevklendirdi. Rekor sayıda katılımcısı ve dinamizmi ile hepimizin hafızasında yer eden bu kongre sonrası, bu yıl kongre programımızı hazırlarken estetik dişhekimliğinin tüm branşlarını kapsayacak farklı konuları, dünya çapında konuşmacılarla biraraya getirmeye çalıştık. Geçen sene de olduğu gibi sosyal programımız yine sürprizlerle dolu..

Her zamanki gibi kongremizde 3 tam gün yoğun bir program uygulanacak, ana salonda yapılan teorik sunumların yanısıra yan salonlarda workshop ve uygulamalı kurslarla program desteklenecektir. Ayrıca, Poster ve Bildiri sunumları kongremizi renklendiren diğer unsurlar olacaklardır.

Bizlere desteklerini esirgemeyen firmalarımız, yeni ürün, teknoloji ve uygulamaları ile stand alanlarımızda sizlerin kongre boyunca ziyaretlerinizi bekliyor olacaklardır..

Muhteşem bir kongre bizleri bekliyor. EDAD’ın 21. kongresinde hep birlikte olmak ümidiyle;

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. Selim Pamuk
EDAD Başkanı

Dr. Kübel İltan Özkut
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin