24. Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 22 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.allerji.kongresi.info
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği'mizin Belek/Antalya Titanic Deluxe Otel’de 18 -22 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceği 24. Ulusal Kongresine sizleri davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Kongre organizasyon komitemiz, çalışma gruplarımızdan ve dernek üyelerimizden gelen görüş ile önerilerini dikkate alarak titizlikle hazırlamakta olduğu doyurucu bir bilimsel programı hepinizin beğeneceğini umuyoruz. Mobil uygulamalardan ileri teknolojilere kadar pek çok konunun birbiri ardına tartışılacağı bilimsel bir platformda, allerji/immünoloji alanındaki küresel yenilikleri en yetkin ağızlardan aktarmayı planlıyoruz. Kongremizde bilimsel programımıza zenginlik katacak ulusal ve uluslararası konuşmacı olan tüm bilim insanlarına şimdiden çok teşekkür ederiz. Allerji ve klinik immünoloji alanındaki en son gelişmeleri ve günlük pratiğinizde gereksinim duyduğunuz konular ile bilimsel çalışmalarınızı uzman kişilerle tartışma ortamı bulabileceğiniz kongremizde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Derneğimiz bu yıl da, her yıl olduğu gibi sizlerden gelen özgün çalışmaları ödüllendirecek ve çalışması olan genç araştırmacılara kurs-kongre katılım bursu verecektir. Araştırma ve orijinal olgularınızı paylaşmanızı ve bildirilerinizi 1 Ağustos 2017 tarihine kadar göndermenizi bekliyoruz. Katkılarınız ile kongremize katılımınız gücümüze güç katacaktır. Allerji, astım ve immünolojiye ilgi duyan sizlerle hep birlikte başarılı bir kongre gerçekleştireceğimiz umudunu taşıyoruz.

Kongremizden tatlı bir anı ile dönmenizi sağlamak için kapsamlı bilimsel programın yanı sıra, keyifli bir sosyal programın hazırlığı içindeyiz. Birlikte bilimsel şölene döneceğini umduğumuz 22 Kasım’da yurdumuzun en güzel beldelerinden Bodrum’da başlayacak 24. Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Kongresinde buluşma dileği ile sizleri bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin