24. Uluslararası İzmir Dişhekimleri Odası Bilimsel Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Kasım - 12 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Tepekule Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.izdokongreleri.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Uluslararası İzmir Dişhekimleri Odası Kongremiz yaklaşıyor. 10- 12 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz kongre hazırlıklarımızı tüm heyecanımızla sürdürüyoruz. Bizler bu Kongre için hazırladığımız bilimsel program ile dişhekimliğine sizlerle birlikte geniş bir açıdan bakmayı ve çağdaş dişhekimliğinin tanımını yine sizlerle birlikte yapmayı arzuladık.

Umuyoruz ki bu programda tüm güçlüklere rağmen hiç kaybetmediğimiz mesleki heyecanımızı, kendimizi sürekli geliştirme yönündeki azmimizi, meslektaşlarımıza olan saygımızı, geleceğe yönelik umutlarımızı ve inancımızı, birlikte olmanın ve paylaşmanın zenginliğini bulacaksınız.

Günümüzde çağdaş dişhekimliği girişimleri ve klinik sonuçları bilim-sanat çalışmaları olarak değerlendirilmektedir. Meslek yaşamlarında bilim destekli sanat uygulamalarına imza atan siz değerli bilim ve sanat insanlarının müzik, resim, heykel, mozaik, fotoğraf çalışmalarından oluşan sanat ve sosyal etkinliklerimizle de bizden bir program hazırladık.

Kongremize katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Sağlıkla, sevgiyle, bilim ve sanatla kalın. Saygılarımla.

Dr. Murat SÜTPİDELER
İzmir Dişhekimleri Odası Başkanı


Sevgili Meslektaşlarım;

İzmir Dişhekimleri Odası olarak ev sahipliği yapacak olduğumuz 10, 11 ve 12 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 24.Uluslararası İZDO Bilimsel Kongre ve Sergisi hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bilimsel Komitemizin özenle hazırladığı programımızı ve alanlarında başarılı olmuş değerli akademisyen ve klinisyenleri sizlerle buluşturup, bilgilerimizi güncelleyeceğiz.

Sürekli diş hekimi eğitiminin en önemli görevimiz olduğu bilinciyle hazırladığımız bilimsel programın yanında çeşitli sosyal ve sanatsal aktivitelerin yer alacağı bir kongremizde daha sizlere “merhaba” diyebilmek, ılık ve güneşli İzmir sonbaharını sizlerle paylaşmak bizleri çok mutlu edecek. Bu yıl da kongremizi Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. İzmir’in enerjik havasını solumanın sizlere de çok iyi geleceğine inanıyor ve siz meslektaşlarımı kongremize davet ediyorum.
Kongremizde buluşmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Murat TÜRKÜN
Bilimsel Komite Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin