27. Ulusal Patoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 18 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sueno Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.patoloji2017.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Sizleri Patoloji Dernekleri Federasyonu ve Çukurova Patoloji Derneği işbirliği ile 15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında, Antalya-Belek Sueno Deluxe Otel’de gerçekleştirilecek olan 27. Ulusal Patoloji Kongresi’ne davet etmekten onur duyarız.
Bildiğiniz gibi, ülkemiz ekonomik parametrelerin değişken ve öngörülemez olduğu zor bir dönemden geçmektedir. Böyle bir dönemde kongre planlamak her zamankinden daha güç olmakla birlikte; meslek içi sürekli eğitime, bilimsel ve sosyal ilişkilerin kurulmasına ve güçlenmesine katkı sağlayan kongremizi gerçekleştirebilmek için elimizden geleni yapmayı amaçlıyoruz. Belirsizlikleri biraz olsun azaltabilmek için, bu sene kongre katılım ve otel ücretleri Türk Lirası cinsinden ilan edilmiş ve kongre süresi 3 gün olarak planlanmıştır. Kongrelerin başarısını gösteren en önemli gösterge, siz değerli meslektaşlarımızın aktif katılımı ve memnuniyetidir. Böyle bir dönemde kongremize ilginiz ve desteğiniz her zamankinden daha değerli ve önemlidir.

Kongre bilimsel programı, kongre düzenleme kurulu, Patoloji Dernekleri Federasyonu çalışma grupları ve komisyonlarının katkılarıyla oluşturulacaktır. Yurtiçi ve yurtdışından konuşmacıların bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı, klinikopatolojik korelasyon ile güçlendirilmiş, patolojideki son gelişmelerin aktarılacağı, tanısal, moleküler ve araştırmacı patolojinin başlıca alanlarını kapsayan bilimsel program, kurs, sempozyum, panel, slide semineri, sözlü sunum ve poster oturumlarını kapsamaktadır. Aynı zamanda patolojinin geleceğine ve patologların rollerine ışık tutan yeni teknolojileri tanıtan ve özellikle genç meslektaşlarımızın faydalanacağını umduğumuz pratiğe yönelik farklı özel oturumlar planlanmaktadır.
Kongremizin yapılacağı Sueno Deluxe Otel, bilimsel ve sosyal açıdan sizleri memnun edecek program ve etkinlikleri gerçekleştirmemize olanak tanıyan yeni, güzel bir kongre merkezine, iç ve dış mekanlara sahiptir. Böylece tüm katılımcılarımızı en iyi şekilde ağırlayabilmeyi umuyoruz.

Patoloji ailesinin büyük buluşmasında, bu yıl da, her şeye karşın, yeniden bir arada olabilmek dileğiyle en derin saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. İclal Gürses
Ulusal Patoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Serpil Dizbay Sak
Patoloji Dernekleri Federasyonu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin