27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 29 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sueno Belek Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.totbidkongre2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Antalya Belek'te 24-29 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi’nin düzenleme kurulu olarak hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyoruz. Ulusal kongrelerimiz, yoğun akademik ve sosyal programları ile camiamızın en büyük, en önemli toplantılarıdır. Türk Ortopedi ve Travmatolojisinin olmazsa olmazı olan ulusal kongrelerimiz, birliğimizin güçlü yapısıyla, her yıl olduğu gibi bu yılda başarıyla ve aynı heyecanla tekrarlanacaktır. Bu duygular ile 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongremize hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Ulusal kongre katılımının her yıl artarak devam etmesindeki en önemli rolün emeği geçen tüm önceki TOTBİD yönetim kurulları ve kongre düzenleme kurullarının yanı sıra siz değerli meslektaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi olduğu kesindir. Bu ilgiye layık olarak ulusal kongrelerimizin bilimsel ve sosyal içeriği her yıl daha da zenginleştirilmeye çalışılmaktadır. 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi içerisinde ülkemizden çok değerli meslektaşlarımızın konuşmalarını içeren panel, konferans, tartışmalı oturum ve sözlü bildiri oturumlarının yanı sıra uluslararası arenada alanlarında uzman, çok değerli misafirlerimizin katılımı ile uluslararası bilgi alışverişine yönelik oturumlar da planlanmaktadır. Sizlerin organizasyon çalışmaları devam eden bu kongremiz ile ilgili fikir, katkı ve eleştirileri düzenleme kurulunu dinamik ve doğru karar verme yönünde motive edecektir. Destekleriniz ve katılımlarınız ulusal kongremizin başarısı için büyük önem taşımaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji camiamızın en önemli birlikteliği olan ‘Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi’nde görüşmeyi diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Celal Baki
Kongre Başkanı

Prof. Dr. İ. Halit Pınar
TOTBİD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin