3. Türk Pediatri Kurumu Genç Pediatristler Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 03 Aralık 2017

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton İstanbul Bosphorus

KONGRE WEB SİTESİ
www.gnctpk2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Pediatri Kurumu; kurulduğu günden beri düzenlediği kongre, sempozyum, kurs ve bilimsel toplantılarla her zaman meslektaşlarımızın eğitimine destek vermiştir. Bu eğitim programlarının yanında, çocuklarımızı ilgilendiren sosyal konuları gündeme getirerek, bilimsel platformlarda tartışılmasını ve çözüm önerilerinin sunulmasını hiçbir zaman ihmal etmemiştir.

Bu süreçte genç meslektaşlarımızın eğitim, bilimsel çalışmalar, özlük hakları ve diğer birçok alanda farklı beklentilerinin olduğunu gözlemledik ve Türk Pediatri Kurumu olarak 2011 yılında Genç Pediatristler’i kurduk. Geçtiğimiz bu 6 yılda Genç Pediatristler’in bilimsel platformda çok aktif çalışmaları ve son olarak da EPA/UNEPSA (Avrupa Pediatri Akademisi) bünyesinde EURYPA’yı (Avrupa Genç Pediatristler Birliği) kurmaları, verdiğimiz desteğin boşa gitmediğini bizlere göstermiştir.

1-3 Aralık 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenecek olan 3. Türk Pediatri Kurumu Genç Pediatristler Kongresi’nde hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Mehmet Vural
Türk Pediatri Kurumu Başkanı

Prof. Dr. Fügen Çullu Çokuğraş
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Ömer Faruk Beşer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin