3. Uluslararası Zemin-Yapı Etkileşimi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 20 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Dokuz Eylül Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.zye2017.org
DAVET
“3. Uluslararası Zemin-Yapı Etkileşimi Sempozyumu” ve Çalıştay : “Derin Alüvyonel Zeminlerde Uzun Kazıkların Eksenel Yük Davranışı (TC212 Deep Foundations)”, 18-20 Ekim 2017 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleştirilecektir. Sempozyum organizasyonu Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği himayesinde yapılmaktadır (www.zmgm.ogr.tr).

“3. Zemin-Yapı Etkileşimi Sempozyumu” konuları arasında Sığ ve Derin Temeller, Enerji Yapıları, Ulaştırma Yapıları, Kıyı Yapıları, Yüksek Yapılar, Gömülü Yapılar, Dayanma Yapıları ve Derin Kazılar bulunmaktadır.

Zemin-yapı etkileşimi konusuyla ilgilenen tüm meslektaşlarımız sempozyuma davetlidir. Sempozyumun üniversitelerdeki araştırmacılar, özel sektörde ve kamu kurumlarında çalışan mühendisler için son derece yararlı olacağı beklenmektedir. Çalışmaların sempozyum boyunca sunulmasının yanısıra katılımcılar zemin-yapı etkileşimi konusunda son yeniliklerden ve gelecekteki çalışmalardan haberdar olacaktır. Ayrıca katılımcılar benzer konuda çalışan kişilerle işbirliği ve iletişim ağı kurma imkanı yakalayacaklardır. Sizleri “3. Uluslararası Zemin-Yapı Etkileşimi Sempozyumu” ve Çalıştay : “Derin Alüvyonel Zeminlerde Uzun Kazıkların Eksenel Yük Davranışı (TC212 Deep Foundations)” için İzmir ‘de görmekten mutluluk duyacağız.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Gürkan ÖZDEN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin