34. Ulusal Gastroenteroloji Haftası

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 06 Aralık 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ugh2017.org
DAVET
Gastroenteroloji Ailesinin Değerli Üyeleri,

33. Ulusal Gastroenteroloji Kongresi ardından bilimsel programdan otel seçimine, kurslardan sosyal programa kadar çok olumlu geri bildirimler aldık. Bu nedenle 34. UGH daha zorlu bir görev oldu. Bu görevi özveriyle üstlenen kongre başkanı Sn. Prof. Dr. Yusuf Bayraktar ile sekreterler Sn. Prof. Dr. Dinç Dinçer, Sn. Doç. Dr. Canan Alkım, kurs düzenleme ekibi Sn. Prof. Dr. Fulya Günşar ve Sn. Prof. Dr. Engin Altıntaş’a ve TGD temsilcisi Sn. Prof. Dr. Dilek Oğuz’a teşekkür ederiz. Geçen bir yıl ülkemiz için zorluklarla doluydu. Bu zorlukları iyi bilmelerine rağmen kongre ekibi görevi özveriyle kabul etti. Başarılı bir kongre için hemen kolları sıvadılar. Dernek Yönetimine düşen görev de bu meslektaşlarımıza tüm desteği sağlamaktı.

Sizlere verdiğimiz sözü tutarak tüzüğümüzü değiştirdik ve Genel Kurulumuzu kongrenin ilk günü (Cumartesi) sabahına aldık. Bu nedenle kongre ana programı pazar-salı günleri arasında düzenlenecektir. Sadece Genel Kurula gelecek TÜM üyelerimizin günübirlik masraflarını TGD karşılayacaktır. Bu üyelerimiz nezih ortamlarda Genel Kurula katılıp oylarını verdikten sonra arzu ederlerse kursları da izleyebileceklerdir. Pazar günü sabah kurslara devam edilecek ve ana program saat 11.00’de başlayacaktır. Geçen yıl başlatılan İç Hastalıkları için Gastroenteroloji, Gastroenterologlar için İç Hastalıkları serisi bu yıl da sürdürülecektir. Ayrıca bir süredir yollarımızın ayrı düştüğü yakın dostlarımız Pediatrik Gastroenteroloji Derneği’ne de ayrı yer ayrılarak kongremizi bizimle paylaşmaları sağlanacaktır. Onlara tekrar “Hoş geldiniz” diyoruz.

2016 UGH; stand sayısının 59’dan 90’a, uydu sempozyum sayısının altıdan 10’a çıkmasıyla büyük aşama kaydetti. Bu yıl tüm zorluklara karşın benzer sayılara erişmeyi umuyoruz. Regnum Carya kendi segmentinde son iki yılda dünyanın en iyi oteli seçilmişti ve bunu hak eden bir hizmet aldık. 2016 kongresinde kazanımlarımızı otel kalitesindeki artışa karşın 30.000 Euro ileriye çekmiştik. Bu yıl yapılan değişiklikler ile geçen yıl masraf olarak ortaya çıkan çok sayıda kalem şartname içerisine koyulmuş ve ciddi bir ek katkı sağlanmıştır. Buna karşın gelir 20.000 Euro daha artmıştır. Fakat ödemeler Türk Lirasına çevrildiğinden kesin gelir rakamları ancak kongre sonrası belli olacaktır.

Kongre ana teması “sanatçılarımız” olarak belirlenmiştir. Bu konuda konuşmalar, aktiviteler düzenlenecektir. Konaklama ücretlerinin geçen yıl ile aynı ve özellikle aileleriniz için günlük tavan fiyat uygulaması yapıldığını, dış katılımcı ücreti olmadığını vurgulamalıyız. Her gece bir başka sosyal program ile dopdolu bir bilimsel programın akşamında keyifli geceler geçirmek arzusundayız. Gala gecesi için yine bir sürprizimiz var!

İstenmese de hatalar olması, belki de kalplerin kırılması olasıdır ama Hacı Bektaş’nın dediği gibi “İnsanın değeri, yüreğinin ağırlığı kadardır”. Bizler koca yürekli bir aileyiz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Serhat Bor
TGD Yönetim Kurulu adına
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin