5. Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Kasım - 01 Aralık 2017

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.yaslibakimiturizmi2017.com
DAVET
Genç nüfusu ile dünyanın en genç ülkelerinden birisi olmakla övünüyoruz, ancak ülkemiz diğer yandan da dünyanın en hızlı yaşlanan ülkeleri içerisinde yer almaktadır. Yaşlanma ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik süreçler gerek politika olarak, gerek mevzuat olarak, gerekse de yatırım ve işletme olarak ülkemizin gündeminde bulunmamaktadır. Bu demektir ki ülkemiz devlet organları, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları, akademi ve medya kuruluşları, turizm ve sigorta kuruluşları başta olmak üzere yaşlanma ekonomisi olarak adlandıracağımız yeni bir iş alanını inşa etmenin eşiğindedir. Yaşlanma ekonomisinin birçok açıdan gündeme getirildiği ülkemizin tek platformu olan Uluslar arası Üçüncü Yaş

Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresinin beşincisi 30 kasım - 01 aralık 2017 tarihlerinde Ankara da Hilton Otelinde Medikal Turizm Derneği tarafından Uzm .Dr. Sinan İBİŞ koordinasyonu ile gerçekleştirilecektir. Bu kongrede dünyanın yaşlı ekonomisindeki aktörler ülkemizdeki dinamiklerle tanışarak iş birliğine adım atılmış olacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin