6. Ulusal Osteoporoz Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Ekim - 29 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.osteoporoz2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştireceğimiz “6. Ulusal Osteoporoz Kongresi” ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Günümüzde kas iskelet sistemi hastalıkları ağrı, yetersizlik ve yaşam kalitesi kaybına neden olan sağlık sorunları arasında ön sıralarda yer almaktadır. Osteoporoz ve osteoartrit neden oldukları ağrı ve ciddi yetersizlikler ile yaşam kalitesini bozan, fiziksel ve psikolojik yönden bireyleri kısıtlayan en önemli kas iskelet sistemi hastalıklarıdır. Ulusal ve uluslararası katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız kongremizde osteoporoz ve osteoartrit konusunda güncel bilgi ve deneyimler ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Bu toplantıda, konusunda deneyimli uzman konuşmacıların sunumları, konularımıza ilgi duyan ve birçok farklı kurum ve kuruluşlarda çalışan değerli meslektaşlarımızın katılımı ile anlam bulacaktır. Kongremiz Uluslararası Osteoporoz Vakfı (IOF) tarafından da desteklenmektedir.

Toplantımız için, Antalya- Belek’e konumlanmış en güzel otellerden biri olan ve G-20 zirvesinin gerçekleştiği “Regnum Carya” otelini seçtik. Kongreler, bir araya gelerek hem bilimsel hem de sosyal paylaşımların gerçekleşmesi için önemli fırsatlardır. Sosyal programı ile de beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz kongremizde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.

Katılımlarınız bize güç verecektir; hepinizi 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’ya bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla

Prof. Dr. Berrin DURMAZ
6. Ulusal Osteoporoz Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Yeşim KİRAZLI
Türkiye Osteoporoz Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin