8. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 29 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.urojinekoloji2017.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği olarak “8. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi”ni 26 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleştireceğiz .

Ülkemizden ve dünyadan seçkin bilim insanları ile birlikte pelvik taban sağlığı ve patolojilerini en geniş çerçevede değerlendirme olanağı sunan ve iki yılda bir gerçekleştirilen bu önemli organizasyonda bir arada olmayı diliyorum. Kongremiz yerleşik bir uygulama haline geldiği şekli ile birinci gün interaktif kurslar ile başlayacaktır. El becerisini geliştirmeye yönelik, pratik ip uçları ile zenginleştirilmiş bu kurslardan önemli kazanımlar elde edeceğimizi düşünüyorum. Kongremiz multidisipliner bir bakış açısı ile zenginleştirilmiş bilimsel program ile devam edecektir.

Ülkemizin dört bir yanından ürojinekolojiye gönül vermiş siz değerli meslektaşlarımızla buluşmak, sorunlarımızı konuşmak, çözüm önerilerimizi değerlendirmek, birlikteliğimize güç katmak ve daha çok çalışarak yeni ve büyük başarılara birlikte ulaşmak dileği ile Ekim’de İstanbul’da buluşmak üzere sevgi ve saygılarımı sunarım,

Türk Ürojinekoloji ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu adına,

Yönetim Kurulu ve Kongre Başkanı

Prof. Dr. İsmail Mete İtil

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin