Enjeksiyon Kampı Campinject - Rising Star

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 19 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.enjeksiyonkampi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Enjeksiyon Kamplarının altıncısı Campinject - Rising Star, Antalya'da 17-19 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecektir. Campinject - Rising Star'da Kök Hücre Enjeksiyonları, Proloterapi, Eklemiçi ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları, Ultrasonografi ve Ultrasonografi Eşliğinde Enjeksiyonlar, PRP/CGF Enjeksiyonları için gruplar halinde ve ayrı ayrı salonlarda çalışacağız. Enjeksiyon öncesi ve sonrası egzersizler ve manuel tedaviler de önemli konularımız arasındadır.

"Bilginin saklandıkça değil, paylaşıldıkça çoğalması" prensibinden hareketle, her yıl olduğu gibi bu sene de bilimsel açıdan başarılı, günlük pratiği destekleyen ve sosyal açıdan da girişimsel fiziyatri'cileri bir araya getiren verimli bir toplantı olması dileklerimizle, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Kasım 2017'de Antalya'da görüşmek dileğiyle.

Campinject-Rising Star
Organizasyon Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin