Gögüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği 23. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Mayıs - 28 Mayıs 2017

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.gkda2017.com
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Gögüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği’mizin 23. Ulusal Kongresi, 25 - 28 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Marriot Asya Otel’de gerçekleştirilecektir.

Yurdumuzun farklı köşelerinde tarihi ve doğal güzellikleri ile etkileyici birçok kentimizde yaptığımız kongrelerin ardından bu yıl sizlerle tekrar iki ana kıtanın kucaklaştığı kentimiz İstanbul’da buluşmayı istedik. Sizlere kaliteli ve kapsamlı bir kongre programı hazırlamaya gayret ettik. Seçkin ve konularında deneyimli ulusal ve uluslararası konuşmacıların katkıları ile konferanslar, tez – antitez tartışmaları ve paneller ile kardiyovasküler ve toraks anestezisi ve yoğun bakımı ile ilgili birçok güncel konuyu multidisipliner yaklaşım ile ele almayı hedefledik.

Kongremize ayrı bir güç katacak genç arkadaşlarımızı motive edebilmek adına kongrenin ilk gününde “EKD ve Dilüsyonel Aneminin Organ Oksijenasyonuna Etkileri” konulu deneysel bir çalıştay, “Kardiyotorasik Yaklaşımda Ses Dalgaları: USG ve EKO” başlıklı kurs ve kongre sırasında probleme dayalı eğitimin yer aldığı sabah toplantıları planladık. Ayrıca bilimsel çalışmalarını bizlerle paylaşacakları ve birlikte değerlendirme olanağını bulacağımız sunumları ile kongremize renk ve heyecan getirecekleri düşüncesindeyiz. Gün boyu devam edecek bilimsel oturumların yanı sıra dinlendirici ve keyifli bir sosyal program ile hoşça vakit geçireceğinizi umuyoruz.

Göğüs, kalp, damar anestezisi ve yoğun bakımı ile ilgilenen herkesin bilgi ve beceri açısından yararlanacağı, bilimsel düzeyi yüksek, katılımcıların samimi bir ortamda meslektaşları ve dostları ile bir araya gelme olanağı bulacağı kongremiz, sizlerin katılımı ile anlam ve değer kazanacaktır.

Saygılarımla.

GKDA ve YB Derneği Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Prof. Dr. Suna Gören

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin