TOD 51. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 29 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic De Luxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.todnet.org/kongre2017
DAVET
Türk Oftalmoloji Kongrelerinde ilk 50’yi başarıyla tamamladıktan sonra bu yıl 51. Ulusal kongremizi gerçekleştiriyoruz. Tarihimizle gurur duyarak, yeni tarihler yazmak üzere yeni ufuklara yelken açarak yolumuza devam ediyoruz...

Türk Oftalmoloji Kongreleri’nin ilki 1955 yılında İstanbul’da yapılmıştı. Bu yıl, 51. Kongremizi İstanbul Şubemizin katkılarıyla gerçekleştireceğiz. Kongre, Antalya Titanik Belek Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Kongre bilimsel programının ağırlığı birimlerimiz üzerindedir. Bilimsel seansların ayrıntılarının düzenmesinde son aşamalara gelinmiştir.Geçen yıl ilk uygulamasında büyük beğeni alan ‘subspeciality’ benzeri kurslar, Birim İleri Eğitim Programları (BİLEP) bu yıl da kongreninilk gününde yer alacaktır. Geri bildirimleriniz doğrultusunda, katılımcılara sabah ve öğleden sonraki seanslarda farklı konulardaki salonlara katılmaları, dolayısıyla iki ayrı BİLEP’te yer alabilmelerine olanak tanınması planlanmıştır.

Yabancı konuşmacılara davetiyeler gönderilmiştir. Misafirlerimizin kongreye renk katacağını düşünüyoruz.

Endüstri firmalarımız da 51. Yıl Kongresine ellerinden gelen desteği vermek için çaba göstermekte, uydu panelleri, sergi alanı etkinlikleri ve çeşitli sponsorluklarla kongrenin olabildiğince canlı geçmesine hazırlık yapmaktadırlar.

Kongrenin sosyal yönden de doyurucu olması için komitelerimiz gerekli çabayı göstermektedirler. Kongre takvimi için sizlere sık sık bilgilendirme yapılacaktır.

Kişisel takvimlerinizde 25-29 Ekim’de yapılacak bu çok önemli organizasyona yer açmanızı diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Reha Ersöz
Kongre Başkanı
Türk Oftalmoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin