Türk Nöropsikiyatri Derneği 10. Nöropsikiyatri Günleri

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 28 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.noropsikiyatri2017.org
DAVET
Değerli katılımcılar,

Türk Nöropsikiyatri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Nöropsikiyatri Günleri’nin onuncusu, bu yıl, Beyin Araştırmaları Derneği (BAD) işbirliği ile 26–28 Ekim 2017 tarihlerinde yine İstanbul’da düzenlenecektir.

Toplantımızın ana eksenini, hem nörobilim araştırmalarının üzerinde yoğunlaştığı, hem de Nöroloji ve Psikiyatri’nin kesişme noktalarından biri olan "Limbik Sistem" oluşturacaktır. "Limbik Sistem" anatomisi, fizyolojisi, bireyin psikososyal işlevselliğindeki yeri, patolojileri ve klinikteki görünümleri açısından geniş bir çerçevede ele alınacak; nörobilim tarihi içinde değişen bakış açıları ve bugünü ile tartışmaya açılacaktır.

Limbik Sistem teması altında kurs, panel ve konferanslarla, nörolojik ve psikiyatrik hastalıkların organik zeminininin, tanı ve tedavideki yeni gelişmelerin de tartışılacağı bu toplantıya vereceğiniz destekle kendimizi daha güçlü hissedeceğiz.

10. Nöropsikiyatri Günleri’nde buluşmak dileğiyle,

Doç. Dr. Betül Yalçıner
Türk Nöropsikiyatri Derneği Başkanı
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Çiğdem Özkara
Beyin Araştırmaları Derneği Başkanı
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin