Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği 39. Ulusal Kongresi-SOLUNUM 2017

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 17 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunum.org.tr/solunum2017
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl birbirinden başarılı kongrelere imza atan Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği’nin, 39. Ulusal Kongresi SOLUNUM 2017’yi gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bilimsel ve sosyal anlamda oldukça başarılı ve doyurucu geçen SOLUNUM 2016’nın ardından istekli, enerjik ekibimiz ile çalışmaya başladık. Sizlerin talepleri doğrultusunda, bu yıl da kongremizin İzmir Çeşme Sheraton Otel’de, 14-17 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmesini planladık. Sizlerden gelen anket yanıtları doğrultusunda, çalışma grupları ve koordinasyon kurullarımız ile birlikte çalışarak bilimsel programımızı hazırlamaya başladık.

Kongremiz, pratik uygulamaların yoğunlukla yer aldığı eğitici kurslarla başlayacaktır. Bilimsel programımız göğüs hastalıkları alanında çalışan her kesimin beklentilerini karşılayacak ve ilgisini çekecek konularla devam edecektir. Bilimsel programımızda mesleğimizle ilişkili tartışılan hukuksal ve sosyal konulara yer vereceğimiz oturumlar da bulunacaktır.

Önceki yıllarda olduğu gibi, kongremize gönderilen sözlü ve poster bildirileri arasından jüri tarafından seçilecek bilimsel çalışmalara ödüller verilecektir.

Kongremizde doyurucu bilimsel programın yanı sıra, arkadaşlarımızla özlem gidereceğimiz, hepimizin beklentilerini karşılayacak bir sosyal program hazırlama gayreti içerisindeyiz.

Dünyada ve ülkemizde barışa ve huzura en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde kongre hazırlıklarına başladık. Sahip olduğumuz değerleri daha iyi anlayabiliyoruz. Bu nedenle yapacağımız bilimsel etkinlikler ile BARIŞ’a, olan UMUT’umuzu her zaman korumak ve güç vermek istiyoruz.

Kongremizde, BARIŞ, SEVGİ ve VEFA’yı vurgulamak istiyoruz. Dünyada unutulmaya yüz tutmuş olan bu değerlerin, içimizdeki UMUT ışığı yandıkça, yeniden alevlenebileceğine inanıyoruz. Biliyoruz ki, nefes varsa UMUT var demektir.
Sizlerin ilgi ve ihtiyaç duyduğu konuların öncelendiği bilimsel programımızda, alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıların katılımı ile, Göğüs Hastalıkları ile ilgili güncel gelişmeleri paylaşma imkanı bulacağız. Hem klinik pratiğinize, hem akademik çalışmalarınıza katkıda bulunacak kazanımlarla kongremizden ayrılmanız temennisindeyiz.

14-17 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan SOLUNUM 2017’yi şimdiden ajandanıza kaydetmenizi istiyor; birlikte öğrenmenin, paylaşmanın, hoşça vakit geçirmenin keyfini yaşamayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Deniz Köksal
Bilimsel Komite Başkanı

Oğuzhan Okutan
Kongre Başkanı

Arzu Mirici
TÜSAD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin