Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Eylül - 01 Ekim 2017

KONGRE ŞEHRİ
Van, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.iwact.org
DAVET
Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi Düzenleme Kurulu adına, turizme gönül vermiş ve her düzeyde katkı sunan bilim insanlarımızı bilginin paylaşılarak çoğaltıldığı dostluk şölenine davet etmekten onur duyarım.

Turizm araştırmaları konusunda ağırlıklı olarak Batı Dünyasının turizm paradigma değişimlerine öncülük ettiği, araştırma konu ve alanlarını büyük ölçüde şekillendirdiği ve ilgili platformlarda tartışmaya açtığı kabul görmektedir. Ancak Türkiye'nin de içinde bulunduğu Coğrafyada, turizm araştırmalarına ilişkin akademik çalışmalar her geçen gün hem nicelik hem de nitelik açısından çok daha iyi noktalara taşınmaktadır. Şüphesiz çoğalarak büyüyen bu sürecin bir parçası olmak ve bu anlamda bu sürece katkıda bulunmak en basit şekliyle akademik bir sorumluluktur. Dolayısıyla düzenlenmiş birçok başarılı kongre organizasyonundan ilham alarak bizlerde bu yeni organizasyonumuzla turizm araştırmalarına katkı sunmaktan büyük zevk duyacağız. Bu bağlamda Ulusal ve Uluslararası alanda gerçekleştirilmiş başarılı kongreleri aratmamak adına sizlere nitelikli bir hizmet vermek için yoğun bir çaba içerisinde olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Turizm alanında birçok yetkin bilim insanını ve paydaşlarını 28 Eylül 1 Ekim 2017 tarihleri arasında Van'a bekliyoruz. Turizm yazınına katkı sunacak özgün çalışmalarınız ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek isterim.

Kongre Başkanı
Faruk Alaeddinoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin